ZAANGAŻUJ SIĘ

Zmiany w naszych miastach są już wyczuwalne, ale potrzebujemy odważnych decydentów miast, zdeterminowanych, aby wycofać zanieczyszczające samochody i przejść na czystszy transport. Dołącz do naszych działań i skorzystaj z szansy, aby powiedzieć władzom miast, że czas na odważne decyzje. Od nich zależy nasza przyszłość!

Ongoing

Dołącz do akcji 7 marca w Warszawie #ZdrowaPrzestrzeń

Pokażmy kandydującym do objęcia władzy w Warszawie, że chcemy ulic bez spalin, chodników bez przeszkód oraz ułatwień dla osób wybierających rower.
Completed

KONKURS FOTO DLA DZIECI I RODZICÓW

Chcemy usłyszeć (i zobaczyć) co według Was musi się zmienić, aby przestrzeń przed placówką Waszego dziecka była bezpieczna, zdrowa, wolna od spalin i przyjazna dla dzieci.
Ongoing

LOKALNY BIZNES POPIERA STREFĘ CZYSTEGO TRANSPORTU W WARSZAWIE

Lokalny biznes popiera strefę czystego transportu w Warszawie. Już 40 biznesów podpisało list poparcia dla strefy zainicjowany przez Clean Cities.
Completed

21.03.2023 #TAKdlaSCT w Warszawie

Clean Cities wraz z Fundacją Rodzic w Mieście i Rodzicami dla Klimatu popierają wprowadzenie Strefy Czystego Transportu. W całej Warszawie. Chcą całej Warszawy wolnej od spalin.
Completed

LOKALNY BIZNES POPIERA STREFĘ CZYSTEGO TRANSPORTU W WARSZAWIE

25 stycznia 2023 roku, Warszawski Ratusz ogłosił pierwszy projekt Strefy Czystego Transportu. To krok w dobrym kierunku, ale nie wystarczający, biorąc pod uwagę skalę wyzwań stolicy – zanieczyszczenie powietrza, korki, hałas i zbyt mało przyjaznej przestrzeni dla ludzi wzdłuż ulic.